خرید ۶۰ مدل بخورسرد و رطوبت ساز

مرطوب کننده ها و بخارسازها بخار آب را به هوا اضافه می کنند. آنها هوا را مرطوب می کنند و با خشکی مقابله می کنند و آنها را به یک درمان خانگی مفید برای بسیاری از بیماری هایی تبدیل می کنند که می توانند باعث خشکی بینی، خشکی پوست یا احتقان شوند.

مردم از دستگاه های مرطوب کننده و بخارساز برای شرایطی مانند سرماخوردگی ، برونشیت و آلرژی استفاده می کنند. تفاوت های جزئی بین مرطوب کننده ها و بخارسازها وجود دارد، به این معنی که آنها مزایای متفاوتی برای مصارف مختلف دارند.

در این مقاله، ما به این می پردازیم که کدام یک برای مصارف مختلف بهترین است و ملاحظات دیگری که نیاز است در مورد آنها بدانید مانند: هزینه و ایمنی

تفاوت بخارساز و بخورسرد چیست؟

مرطوب کننده ها و بخارسازها به طرق مختلف رطوبت هوا را افزایش می دهند:

بخارساز آب را گرم می کند و بخار را به هوا اضافه می کند. دارای فناوری گرمایش داخلی است که آب را قبل از رها کردن آن در هوا به صورت بخار می جوشاند و یک غبار گرم ایجاد می کند.

یک مرطوب کننده یک غبار خنک بسیار ریز را در هوا آزاد می کند. برخی از مرطوب‌کننده‌های خنک‌کننده با فناوری اولتراسونیک عرضه می‌شوند و برخی دیگر از فیلتر داخلی فیتیله و فن استفاده می‌کنند.

هنگام تصمیم گیری بین یک مرطوب کننده یا بخارساز، تعیین هدف مفید است. هر دو دستگاه ممکن است ناراحتی، مانند خشکی گلو یا بینی، همراه با خشکی پوست را کاهش دهند. اما نحوه استفاده و نیاز شما در انتخاب هر یک مهم است.

بخارساز گرم بهتر است یا بخورسرد؟

برای تعیین اینکه کدام دستگاه برای شما بهترین است، فرد باید بداند که مرطوب کننده ها و بخارسازها چگونه کار می کنند و از چه شرایطی می توانند بهره مند شوند:

هنگام انتخاب بین بخور سرد و بخارساز، باید در نظر بگیرید که چه چیزی برای محدوده سنی خاص مناسب است. به عنوان مثال، بخارساز گزینه خوبی برای استفاده در اطراف کودکان نیست. از آنجایی که بخارسازها آب را می جوشانند، در صورت کوبیدن می تواند منجر به سوختگی شود. یک مرطوب کننده خنک کننده یا همان بخورسرد که پتانسیل ایجاد سوختگی را ندارد، انتخاب بهتری برای کودکان است.

نکاتی که باید هنگام انتخاب بین بخارساز و بخورسرد مورد توجه قرار دهید

هنگام انتخاب بخورسرد یا بخارساز، مهم است که عوامل زیر را نیز در نظر بگیرید:

هزینه

قیمت دستگاه های بخورسرد و بخارساز بسته به سازنده و اندازه دستگاه متفاوت است. به طور کلی، دستگاه های بخورسرد گران تر هستند. هنگام انتخاب، اندازه اتاق را اندازه بگیرید و بهترین اندازه بخورسرد یا بخارساز را برای خرید تعیین کنید.

تمیز کردن

فرآیندهای تمیز کردن رطوبت سازها و بخارسازها مشابه هستند. همیشه دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید. توصیه های تمیز کردن اغلب شامل استفاده از سرکه سفید و شستشو و خشک کردن تمام قسمت ها است. بخارسازها ممکن است به دلیل فرآیند جوش، ذخایر معدنی را پشت سر بگذارند، که می تواند تمیز کردن را کمی دشوارتر کند.

برای شخصی که یک مرطوب کننده یا بخارساز انتخاب میکند، مهم است که مطمئن شود دستگاه را به درستی تمیز می کند. هنگامی که به خوبی تمیز نشود، می تواند باعث ایجاد کپک یا باکتری شود که ممکن است منجر به بیماری شود.

مردم باید هر دو نوع دستگاه را روزانه تمیز کنند. همچنین باید هر روز آب باقیمانده را خالی کرده و با آب تازه پر کنند. هنگام استفاده از یک بخورسرد از آب تصفیه شده استفاده کنید، زیرا آلودگی کمتری نسبت به آب لوله کشی دارند.

ایمنی

اگرچه افزودن رطوبت به هوا ممکن است ناراحتی ناشی از خشکی را کاهش دهد، رطوبت بیش از حد نیز ممکن است منجر به مشکلاتی شود. طبق گفته آژانس حفاظت از محیط زیست ، سطح رطوبت ایده آل در خانه بهتر است بین ۳۰ تا ۵۰ درصد حفظ شود. در حالت ایده آل، فرد می تواند از رطوبت سنج برای اندازه گیری سطح رطوبت در اتاق استفاده کند.

برای ایمنی، همیشه از مرطوب کننده های خنک کننده برای کودکان استفاده کنید.در صورت استفاده از بخار ساز اگر کودک خیلی نزدیک شود. آب داغ یا بخار حاصل از مرطوب‌کننده مه گرم می‌تواند باعث سوختن کودک شود. آب داغ همچنین ممکن است باعث سوختگی در صورت نشت شود.

مرطوب کننده ها رطوبت را به هوا اضافه می کنند. مرطوب‌کننده‌های خنک‌کننده ممکن است به کاهش سرفه و احتقان ناشی از سرماخوردگی کمک کنند. اما تحقیقات بیشتری لازم است. برخی تحقیقات نشان داده اند که مرطوب کننده های گرم شده به علائم سرماخوردگی کمک نمی کنند.

مرطوب کننده های گرم و مه سرد به یک اندازه در مرطوب کردن هوا موثر هستند. تا زمانی که بخار آب به راه‌های هوایی پایینی کودک شما می‌رسد، بدون توجه به گرم یا سرد بودن، دمای آن یکسان است.

اگر از بخورسرد استفاده می کنید، حتما آن را تمیز نگه دارید تا از تجمع مواد معدنی و رشد باکتری ها و کپک ها جلوگیری کنید. مرطوب‌کننده‌هایی که آب راکد را در خود نگه می‌دارند، به‌ویژه دستگاه‌های مرطوب‌کننده مه سرد، می‌توانند این مواد را در هوا پخش کنند. مرطوب‌کننده‌های مه گرم معمولاً  کمتر این مواد را در هوا پراکنده می‌کنند.

خالی کردن مخزن و خشک کردن روزانه تمام سطوح مرطوب کننده یکی از راه های تمیز نگه داشتن ایمن آن است. همچنین، در نظر بگیرید که مخزن را با آب بطری با برچسب “مقطر” یا “تصفیه شده” پر کنید، که محتوای معدنی کمتری نسبت به اکثر آب های لوله کشی دارد.

مزایا و معایب دستگاه بخورسرد یا مرطوب کننده مه خنک

مرطوب‌کننده‌های مه خنک معمولاً ایمن‌ترین دستگاه‌های مرطوب‌کننده برای نوزادان و کودکان خردسال هستند زیرا خطر سوختگی ندارند. آنها معمولاً از یک فن برای تبخیر آب در هوا استفاده می کنند که می تواند باعث ایجاد یک اثر خنک کننده در اتاق شود. این آنها را برای استفاده در تمام طول سال عالی می کند، زیرا احتمالاً در تابستانی که از قبل مرطوب و گرم است نمی خواهید غبار گرمی داشته باشید، اما به خاطر داشته باشید که این فن می تواند عملکرد پر سر و صدای بیشتری نیز داشته باشد. اگرچه تمیز کردن آن‌ها آسان است، اما نقطه ضعف آن این است که مرطوب‌کننده‌های مه خنک اگر به درستی نگهداری نشوند، می‌توانند رشد باکتری‌ها را راحت‌تر جمع کنند. اطمینان حاصل کنید که رطوبت ساز خود را به طور مرتب تمیز کنید تا از رشد باکتری ها و کپک ها جلوگیری کنید.

مه خنک را می توان به روش های مختلفی از جمله فن آوری های تبخیری و اولتراسونیک انجام داد:

مرطوب کننده های تبخیری از یک فن برای کشیدن هوا از طریق فتیله مرطوب (یا فیلترهای فیتیله ای) استفاده می کنند. و سپس بخار را در هوا آزاد می کنند. اینها کمترین احتمال را دارند که باعث رشد کپک یا کپک در اتاق شوند، زیرا منجر به تراکم بیش از حد در کف یا سطوح نمی شوند. نگهداری کمی سخت است زیرا برای جلوگیری از رشد باکتری در دستگاه باید فتیله یا فیلتر را به طور مرتب تعویض کنید.

مرطوب کننده های اولتراسونیک از صفحه ارتعاشی با سرعت بالا برای تبدیل آب به یک مه ریز استفاده می کنند. با فن‌های کوچک‌تر و بدون غرغر آب، اینها اغلب بی‌صداترین گزینه برای مرطوب‌کننده‌های مه خنک هستند. تمیز کردن نیز نسبتاً ساده است (فقط مخزن و قطعات داخلی را بشویید)، اما برای جلوگیری از چروک شدن آب، باید آنها را از روی بلندی نگه دارید.

مزایای استفاده از بخورسرد

  • ایمن ترین برای استفاده در اطراف بچه ها و حیوانات خانگی
  • قابل استفاده در تمام طول سال
  • انرژی کارآمدتر از مدل های مه گرم

معایب استفاده از بخورسرد

 

  • می تواند رشد باکتری را فراهم کند
  • فن آوری فن می تواند صدای بلندتری نسبت به گزینه های مه گرم داشته باشد

بنابراین، کدام بهتر است: مرطوب کننده مه سرد یا مرطوب کننده مه گرم؟

نکته آخر : هم مرطوب کننده های مه گرم و هم خنک در افزایش رطوبت به هوای خانه شما موثر هستند، بنابراین هر دو در کاهش ناراحتی تنفسی و سینوسی مرتبط با سرماخوردگی، سرفه و سایر بیماری ها مفید هستند. اگر بچه دارید، متخصصان موسسه GH ما توصیه می کنند که یک گزینه مه خنک را انتخاب کنید، که خطر سوختگی را برای نوزادان و حیوانات خانگی کنجکاو به همراه ندارد. با این حال، به خاطر داشته باشید که گزینه های مه گرم در کاهش باکتری ها و میکروب ها موثرتر هستند.

انتخاب مرطوب کننده مناسب

لازم است چند نکته دیگر در انتخاب مرطوب کننده مناسب برای خانواده ذکرشود:

  • اندازه مناسب اتاق کودکتان را انتخاب کنید. مرطوب‌کننده‌ای که برای اتاق خیلی بزرگ است، می‌تواند متراکم ایجاد کند که می‌تواند باعث ایجاد باکتری و کپک شود. رطوبت سازها برای مساحت تحت پوشش در فوت مربع رتبه بندی می شوند. اتاقی را که رطوبت‌ساز در آن استفاده می‌شود اندازه بگیرید تا اندازه دستگاه مورد نیاز خود را تعیین کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که رطوبت ساز را مستقیماً در کنار کودک یا تخت یا تخت او قرار ندهید. حفظ فاصله (حدود ۳ فوت) بین رطوبت ساز و کودک، ایمنی او را تضمین می کند.
  • به دنبال مدلی با قابلیت خاموش شدن خودکار باشید. اگر مخزن آب خشک شود، می خواهید دستگاه به طور خودکار خاموش شود.
  • از آب تصفیه شده یا مقطر برای دستگاه مرطوب کننده خود استفاده کنید . آب لوله کشی حاوی بسیاری از مواد معدنی است که می تواند زمینه رشد میکروارگانیسم ها را در داخل مرطوب کننده شما فراهم کند.
  • واحد خود را بسیار تمیز نگه دارید! رطوبت ساز خود را هر دو تا سه روز از کارکرد و قبل از اینکه آن را برای فصل نگهداری کنید، تمیز کنید. برای اکثر دستگاه ها، باید مخزن و تمام قسمت هایی که در معرض آب هستند را در محلول سفید کننده ۱۰ درصد (یک قسمت سفید کننده به ۹ قسمت آب) خیس کنید. همچنین باید هر بار که دستگاه را خاموش می کنید مخزن آب را خالی کرده و سطوح داخلی را خشک کنید و هر روز آب تازه اضافه کنید.

هدیه روز مادر – ۱۵ ایده فوق العاده و ۱۲۰ محصول قیمت مناسب

قیمت ۵۸ مدل از بهترین گلدان های میناکاری روی مس و سفال

محصولات پیشنهادی

بذر گوجه فرنگی نارنجی گلبرگ پامچال کد GPF-287
خرید و قیمت کود ورمی کمپوست شرکت گلباران سبز گیلان بسته 2 کیلوگرمی

خرید و قیمت بخور سرد و گرم سایلن مدل MH-502T

توضیحات تکمیلی

وزن

۱.۸ کیلوگرم گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

گرم و سرد

انواع مخزن

مخزن خوشبو کننده

امکانات ابزار

چراغ خواب

اقلام همراه

– دو عدد نمد مخصوص اسانس – برس پاکسازی – پودر پاکسازی

میزان کارکرد مداوم

۲۰

ظرفیت مخزن آب

۵.۲ لیتر

سایر مشخصات

at_–ghablit-tolid-bkhar-g

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۱۸ × ۱۸ × ۲۷ سانتی‌متر میلی‌متر

برند

سایلن

رنگ

طلایی

خرید و قیمت بخور سرد مدل Buib طرح قارچ

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۰۸ گرم

نوع بخور

سرد

امکانات ابزار

چراغ خواب

اقلام همراه

به همراه بروشور دارای کابل usb

میزان کارکرد مداوم

۸

ظرفیت مخزن آب

۰.۲ لیتر

سایر مشخصات

at_mnasb-brai-kodkan- jht

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۸۰x80x120 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

آبی, آبی روشن, سفید, صورتی, صورتی روشن, کالباسی

خرید و قیمت بخور سرد طرح لامپ مدل ۰۰۹۸۷۸

توضیحات تکمیلی

وزن

۲۰۰ گرم

نوع بخور

سرد

امکانات ابزار

چراغ خواب

اقلام همراه

به همراه فیلتر ضد رسوب اضافی

میزان کارکرد مداوم

۱۰

ظرفیت مخزن آب

۰.۴لیتر

سایر مشخصات

دارای کابل USB برای اتصال به درگاه USB

منبع انرژی

برق و باتری

ابعاد

۱۵*۹*۹ میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

بی رنگ شفاف

خرید و قیمت بخور سرد وکتو مدل HQ-602

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۰۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

امکانات ابزار

چراغ خواب

قابلیت‌های ابزار

کنترل اتوماتیک رطوبت محیط

میزان کارکرد مداوم

۹

ظرفیت مخزن آب

۳.۵ لیتر

سایر مشخصات

-مناسب برای استفاده در مکان های مسکونی و تجاری -کفی سرامیکی ضد رسوب با دوام بسیار بالا -سری گردان برای چرخاندن به تمام جهات و قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه -حداکثر خروجی بخار: ۳۵۰ میلی لیتر در ساعت

حداکثر فضای مناسب

۵۰

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۴×۲۴×۲۸ میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

آبی, فیروزه ای

خرید و قیمت بخور سرد بیورر مدل LB44

توضیحات تکمیلی

وزن

– گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

اقلام همراه

– همراه با برس تمیز کننده رسوبات – به همراه دفترچه راهنمای فارسی،انگلیسی و آلمانی

ظرفیت مخزن آب

۲.۸ لیتر

سایر مشخصات

at_–mrtob-knndh-hoai-drjh

حداکثر فضای مناسب

۲۵

منبع انرژی

آداپتور برق

مشخصات نمایشگر

نشانگر LED

ابعاد

– میلی‌متر

برند

بیورر

رنگ

سفید

خرید و قیمت بخور سرد جیپاس مدل GUH2484

توضیحات تکمیلی

وزن

۸۴۰ گرمگرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

میزان کارکرد مداوم

۹

ظرفیت مخزن آب

۲.۶ لیتر

سایر مشخصات

توان مصرفی : ۳۲ وات میزان تبدیل آب به بخار : ۲۵۰ میلی لیتر بر ساعت ولتاژ کار : ۲۴۰ ~ ۱۰۰ولت AC( برق شهر )

حداکثر فضای مناسب

۸۰

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۷×۲۱×۱۸ میلی‌متر

برند

جی پاس

رنگ

آبی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد کد ۵۰۰۱

توضیحات تکمیلی

وزن

۷۲ گرم گرم

نوع بخور

سرد

اقلام همراه

کابل usb

میزان کارکرد مداوم

یک

ظرفیت مخزن آب

۰.۰۳ لیتر

منبع انرژی

باتری

ابعاد

۲.۸*۳.۸*۱۰ سانتي متر میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید, صورتی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل Nano-L2

توضیحات تکمیلی

وزن

۵۰ گرم گرم

نوع بخور

گرم

اقلام همراه

کابل شارژ USB

ظرفیت مخزن آب

۰.۰۲ لیتر

سایر مشخصات

– مرطوب کننده پوست – قابل حمل – دارای آینه

منبع انرژی

برق و باتری

ابعاد

۱۰x3x3 سانتی متر میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید, صورتی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد و گرم بیورر مدل ۸۸

توضیحات تکمیلی

وزن

۳۰۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

گرم و سرد

انواع مخزن

مخزن خوشبو کننده

امکانات ابزار

چراغ خواب

میزان کارکرد مداوم

۱۲

ظرفیت مخزن آب

۶ لیتر

حداکثر فضای مناسب

۵۰

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۳۵۰x250x280 میلی‌متر

برند

بیورر

رنگ

سفید, مشکی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل DW-3L

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۲۰۰ گرم

مناسب برای محیط

اداری

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

امکانات ابزار

چراغ خواب

میزان کارکرد مداوم

۸

ظرفیت مخزن آب

۳ لیتر

منبع انرژی

برق خانگی

ابعاد

۲۱۵x215x250 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

آبی, بنفش, بنفش روشن, بی رنگ شفاف, سفید, صورتی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل ۱۸۸

توضیحات تکمیلی

وزن

۸۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

اقلام همراه

کابل شارژ دفترچه راهنما

ظرفیت مخزن آب

۲۵۰لیتر

منبع انرژی

کابل USB

ابعاد

۹۰x90x100.5 میلی‌متر

سایر توضیحات

برای روشن کردن بخور دکمه پشت آن را یکبار فشار دهید و برای روشن کردن شب خواب دکمه را چند ثانیه نگه دارید. بدون آب هرگز روشن نکنید.

برند

متفرقه

رنگ

سفید, صورتی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد آی هوم مدل LP-2111A

توضیحات تکمیلی

وزن

۷۴۵ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

ظرفیت مخزن آب

۲.۶ لیتر

منبع انرژی

برق خانگی

ابعاد

۲۳۷x150x150 میلی‌متر

سایر توضیحات

توان ۱۸ وات بیشینه بخاردهی: ۲۵۰ تا ۲۸۰ میلی‌لیتر در ساعت

برند

آی هوم

رنگ

سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد آی هوم مدل j2024

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۲۵۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

ظرفیت مخزن آب

۵.۵ لیتر

منبع انرژی

برق خانگی

ابعاد

۲۱۲x212x370 میلی‌متر

سایر توضیحات

قابلیت تنظیم خروجی بخار در ۳ درجه نمایشگر دمای دیجیتالی خاموشی خودکار در هنگام اتمام آب فیلتر سرامیکی آب

برند

آی هوم

رنگ

مشکی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد کوپکس مدل CH-6560

توضیحات تکمیلی

وزن

۲۴۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

اقلام همراه

کنترل

میزان کارکرد مداوم

۱۰

ظرفیت مخزن آب

۵ لیتر

حداکثر فضای مناسب

۶۰

منبع انرژی

آداپتور برق

مشخصات نمایشگر

دیجیتال – لمسی – تایمر دار

ابعاد

۲۱۲x212x332 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل ۶۰۱

توضیحات تکمیلی

وزن

۹۶ گرم

مناسب برای محیط

اداری

کاربرد به صورت

حرفه‌ای

انواع کلید

کلید پاور روی دسته

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

امکانات ابزار

دکمه‌ی روشن/خاموش

قابلیت‌های ابزار

قابلیت کنترل رطوبت محیط

ظرفیت مخزن آب

۲۶۰ML لیتر

منبع انرژی

برق خانگی

ابعاد

۱۰۰x80x80 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سبز آبی, سفید, صورتی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد سایلن مدل MH-501

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۳۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

میزان کارکرد مداوم

۱۵

ظرفیت مخزن آب

۴.۲ لیتر

حداکثر فضای مناسب

۴۰-۵۰

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۰۰x185x345 میلی‌متر

برند

سایلن

رنگ

آبی, آبی تیره

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد بی تی بی مدل HYB-B14

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۰۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن خوشبو کننده

اقلام همراه

دفترچه راهنما انگلیسی و فارسی – فرچه برای تمیز کردن پیزو

میزان کارکرد مداوم

۲۴

ظرفیت مخزن آب

۴ لیتر

سایر مشخصات

ولتاژ : ۲۲۰-۲۴۰ وات فرکانس : ۵۰/۶۰ هرتزقدرت : ۲۵ واتحجم مخزن : ۴ لیتر

حداکثر فضای مناسب

۴۰

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۵۰x250x350 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل badonya175

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۲۵ گرم

مناسب برای محیط

اداری

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید پاور روی دسته

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

امکانات ابزار

چراغ خواب

اقلام همراه

دفترچه راهنما کابل شارژر

ظرفیت مخزن آب

۰/۲ لیتر

منبع انرژی

کابل USB

ابعاد

۱۲x11x7 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سبز آبی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل قلب

توضیحات تکمیلی

وزن

۲۰۰ گرم

مناسب برای محیط

خانه

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

قابلیت‌های ابزار

امکان استفاده بدون تماس فیزیکی

اقلام همراه

کابل یو اس بی

ظرفیت مخزن آب

۰.۳۰ لیتر

منبع انرژی

باتری قابل شارژ

ابعاد

۳۰x30x110 میلی‌متر

سایر توضیحات

حجم ۳۰ ml ارتفاع ۱۱ cm مناسب جهت مرطوب سازی پوست صورت حجم بخار تولید شده در ۱ دقیقه : حدود ۱.۳۵ میلی لیتر با نور LED کوچک و سبک جنس بدنه از پلاستیک سازگار با محیط زیست دکمه on/off

برند

متفرقه

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد فندکی خودرو کد ۳۰۰۱۲۶۸

توضیحات تکمیلی

وزن

۶۸ گرم گرم

نوع بخور

سرد

اقلام همراه

فیلتر اضافی یک عدد راهنمای انگلیسی

ظرفیت مخزن آب

۲۵۰ لیتر

سایر مشخصات

استفاده از برق فندکی خودرو برای روشن شدن

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۶*۶*۱۷ سانتی متر میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

بنفش, سبز, صورتی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US424

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۵۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

میزان کارکرد مداوم

۱۵

ظرفیت مخزن آب

۵.۲ لیتر

سایر مشخصات

at_mkhzn-ab-52-litr mkhzn

حداکثر فضای مناسب

۱۰۰

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۵۰x200x300 میلی‌متر

برند

امسیگ

رنگ

چند رنگ, سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل NANO AD-505

توضیحات تکمیلی

وزن

۵۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن خوشبو کننده

امکانات ابزار

چراغ خواب

میزان کارکرد مداوم

at_2

ظرفیت مخزن آب

۰/۱۵۰ لیتر

حداکثر فضای مناسب

۱۲

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۱۳۰x100x200 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد فیروزان مدل GHORBAGHE

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۱۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

اقلام همراه

منبع آب سری قورباقه برگه توضیحات

میزان کارکرد مداوم

۱۲

ظرفیت مخزن آب

۳.۵ لیتر

منبع انرژی

آداپتور برق

برند

متفرقه

رنگ

سبز

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد جی پاس مدل GUH2483

توضیحات تکمیلی

وزن

۱.۵ کیلوگرم گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن خوشبو کننده

ظرفیت مخزن آب

۴ لیتر

سایر مشخصات

اسپری از طریق فناوری سونوگرافی بطری عطر در بالا محافظت خودکار از آب با چراغ دو نازل استفاده طولانی تا ۱۶ساعت برای مخزن کامل آب

حداکثر فضای مناسب

۱۰۰

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۵ × ۱۸ × ۳۲ میلی‌متر

برند

جی پاس

رنگ

طوسی روشن

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل H-2020

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۲۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

امکانات ابزار

چراغ خواب

ظرفیت مخزن آب

۲.۴ لیتر

حداکثر فضای مناسب

۲.۴

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۰۰x200x380 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

آبی روشن, بنفش, سبز آبی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز آلتیما مدل Cactus

توضیحات تکمیلی

وزن

۲۸۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

ظرفیت مخزن آب

۲.۵ لیتر

سایر مشخصات

حجم مخزن: ۲.۵ لیتر ولتاژ: ۲۲۰ – ۲۴۰ ولت فرکانس:۵۰/۶۰ هرتز حجم تولید بخار: ۳۵۰ میلی لیتر بر ساعت میزان صدا: کمتر از ۳۵ دسی بل

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۶۰x260x300 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد فیروزان مدل FILI

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۱۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

اقلام همراه

برگه توضیحات

میزان کارکرد مداوم

۱۲

ظرفیت مخزن آب

۳.۵ لیتر

منبع انرژی

آداپتور برق

برند

متفرقه

رنگ

آبی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل چراغ دار

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۷۰ گرم

مناسب برای محیط

اداری

کاربرد به صورت

حرفه‌ای

انواع کلید

کلید پاور روی دسته

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

امکانات ابزار

چراغ خواب

قابلیت‌های ابزار

قابلیت تعویض سری

ظرفیت مخزن آب

۲۶۰ML لیتر

منبع انرژی

برق خانگی

ابعاد

۱۴۵x 65×65 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سبز تیره, سفید, صورتی

خرید و قیمت بخور سرد گل مدل Ultrasonic

توضیحات تکمیلی

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

میزان کارکرد مداوم

۱۵

ظرفیت مخزن آب

۵ لیتر

سایر مشخصات

توان مصرفی :۳۵ وات حداکثر میزان رطوبت: ۳۵۰ میلی لیتر در ساعت دو مدل سری خروج بخار آب دارای چراغ LED به منظور روشن بودن دستگاه و تمام شدن آب

منبع انرژی

آداپتور برق

برند

متفرقه

رنگ

آبی, قرمز

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد سایلن مدل MH-602

توضیحات تکمیلی

وزن

۱.۷ کیلوگرم گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

قابلیت‌های ابزار

کنترل اتوماتیک رطوبت محیط

اقلام همراه

– یک عدد سری دو جهته خروج بخار – دفترچه راهنما – یک بسته پودر رسوب زدا

میزان کارکرد مداوم

۱۷

ظرفیت مخزن آب

۶.۲ لیتر

سایر مشخصات

at_–ghablit-tnzim-dsti-rt

حداکثر فضای مناسب

۴۵

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۸.۵ × ۲۱ × ۳۹.۵ سانتی‌متر میلی‌متر

برند

سایلن

رنگ

نوک مدادی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد گل مدل G-01

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۶ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

میزان کارکرد مداوم

۸

ظرفیت مخزن آب

۵ لیتر

سایر مشخصات

at_darai-filtr-zd-rsobkham

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۹۵x150x255 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

مشکی براق

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل Bear

توضیحات تکمیلی

وزن

۲۲۰ گرم

مناسب برای محیط

اداری

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

ظرفیت مخزن آب

۰.۳ لیتر

منبع انرژی

باتری قابل شارژ

ابعاد

۸۸x88x143 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید, صورتی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل badonya189

توضیحات تکمیلی

وزن

۷۴ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

اقلام همراه

کابل شارژر دفترچه راهنما

ظرفیت مخزن آب

۲۵۰ لیتر

منبع انرژی

کابل USB

ابعاد

۹۰x90x100میلی‌متر

سایر توضیحات

برای روشن کردن دستگاه دکمه را یکبار فشار دهید. برای روشن کردن شب خواب دکمه را چند ثانیه نگه دارید. هرگز بدون آب روشن نکنید.

برند

متفرقه

رنگ

سفید, صورتی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل badonya190

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۰۰ گرم

کاربرد به صورت

حرفه‌ای

نوع بخور

سرد

اقلام همراه

بطری مخصوص ریختن آب داخل دستگاه کابل شارژ

ظرفیت مخزن آب

۳۰لیتر

منبع انرژی

کابل USB

ابعاد

۱۰x60x140.5 میلی‌متر

سایر توضیحات

یکبار فشردن دکمه: شب خواب ۲ بار فشردن: بخور ۳ بار فشردن: شب خواب و بخور همزمان ۴ بار فشردن: خاموش نگه داشتن دکمه برای چند ثانیه: روشن شدن هند وارمر ( گرم کن دستگاه)

برند

متفرقه

رنگ

زرد, سبز مغز پسته ای, صورتی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل badonya191

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

اقلام همراه

بطری مخصوص پر کردن آب داخل دستگاه کابل شارژر دفترچه راهنما

ظرفیت مخزن آب

۳۰لیتر

منبع انرژی

کابل USB

ابعاد

۲۰x60x140 میلی‌متر

سایر توضیحات

۱ بار فشردن دکمه: پنکه دور کند ۲ بار فشردن دکمه: پنکه دور متوسط ۳ بار فشردن دکمه: پنکه دور تند ۴ بار فشردن دکمه: پنکه خاموش چند ثانیه نگه داشتن دکمه : روشن شدن بخور و شب خواب

برند

متفرقه

رنگ

آبی یخی, سبز مغز پسته ای, صورتی

خرید و قیمت دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد درما مدل F329

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۱۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

ظرفیت مخزن آب

۵ لیتر

سایر مشخصات

میزان آب مصرفی ۳۰۰ میلی لیتر در ساعت

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۵۰x250x320 میلی‌متر

برند

درما

رنگ

سبز, سبز تیره

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد گل مدل GO-2011F

توضیحات تکمیلی

وزن

۸۱۴ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

اقلام همراه

هدایت گر بخار

میزان کارکرد مداوم

۸

ظرفیت مخزن آب

۲.۵ لیتر

حداکثر فضای مناسب

۴۰

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۱۸۰x150x300 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد مدل ۱۸۷

توضیحات تکمیلی

وزن

۲۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

اقلام همراه

بطری مخصوص ریختن آب داخل دستگاه کابل شارژ

ظرفیت مخزن آب

۱۰۰ میلی لیتر لیتر

منبع انرژی

شارژی

ابعاد

۱۷x6x6 میلی‌متر

سایر توضیحات

at_brai-astfadh-az-bkhor-a

برند

متفرقه

رنگ

زرد, سبز آبی, صورتی, نارنجی

خرید و قیمت دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد شیائومی مدل Smart humidifier

توضیحات تکمیلی

وزن

۳۵۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

امکانات ابزار

چراغ خواب

قابلیت‌های ابزار

کنترل اتوماتیک رطوبت محیط

میزان کارکرد مداوم

۱۶

ظرفیت مخزن آب

۴.۵ لیتر

حداکثر فضای مناسب

۱۲۰

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۲۰x220x440 میلی‌متر

برند

شیائومی

رنگ

سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد درما مدل DEM-F628S 2021 MALAYSIA VERSION

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۲۰۰ گرم

مناسب برای محیط

اداری

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

امکانات ابزار

سیستم خاموشی خودکار

قابلیت‌های ابزار

قابلیت کنترل رطوبت محیط

اقلام همراه

محفظه اسانس روغنی درب لامپ یو-وی درب مخزن آب دفترچه راهنما

میزان کارکرد مداوم

۱۶ ساعت

ظرفیت مخزن آب

۵ لیتر

سایر مشخصات

ارتقاء برد و فن دستگاه و اصلاح ایرادات فنی نسبت به تولیدات قبل از سال ۲۰۲۱

حداکثر فضای مناسب

۴۰ تا ۵۰ متر

منبع انرژی

برق خانگی

مشخصات نمایشگر

نمایشگر با قابلیت نمایش دما و رطوبت محیط و شدت تولید رطوبت و زمان تایمر

ابعاد

۱۸۷x187x295 میلی‌متر

سایر توضیحات

at_darai-halt-khodkar-tnzi

برند

درما

رنگ

سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد و گرم امسیگ مدل US494

توضیحات تکمیلی

وزن

۲.۶۳۲ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

گرم و سرد

انواع مخزن

مخزن خوشبو کننده

امکانات ابزار

چراغ خواب

اقلام همراه

دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی

میزان کارکرد مداوم

۱۴ تا ۲۸

ظرفیت مخزن آب

۶.۱ لیتر

سایر مشخصات

at_darai-do-noe-bkhar-srd-

حداکثر فضای مناسب

۱۲۰

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۹۰ × ۱۸۰ × ۲۷۰میلی‌متر

برند

امسیگ

رنگ

خاکستری, دودی, طوسی, طوسی روشن, نقره ای, نوک مدادی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل Diffuser ES-200

توضیحات تکمیلی

وزن

۴۰۰ گرم

مناسب برای محیط

اداری

کاربرد به صورت

حرفه‌ای

انواع کلید

کلید پاور روی دسته

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

امکانات ابزار

چراغ خواب

قابلیت‌های ابزار

امکان مه‌پاشی

اقلام همراه

سیم USB، ریموت کنترل در صورت سفارش

میزان کارکرد مداوم

۶ ساعت

ظرفیت مخزن آب

۲۰۰ لیتر

حداکثر فضای مناسب

۲۰ متر مربع

منبع انرژی

کابل USB

ابعاد

۲۰۱x85x127 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل MOUSE

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۹۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

اقلام همراه

کابل usb

ظرفیت مخزن آب

۳۰۰ لیتر

منبع انرژی

کابل USB

مشخصات نمایشگر

دارای چراغ با چهار نور متفاوت به عنوان جراغ خواب

ابعاد

۱۵۵x90x90 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید, گل بهی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل ۰۱

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۰۰ گرم

مناسب برای محیط

اداری

کاربرد به صورت

حرفه‌ای

انواع کلید

کلید پاور روی دسته

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

اقلام همراه

سیم شارژر

ظرفیت مخزن آب

۰.۳ لیتر

سایر مشخصات

ولتاژ ورودی : ۵ ولت ۰.۵ آمپر/ ظرف حجم : ۳۰ میلی لیتر

منبع انرژی

شارژی

ابعاد

۱۲۵x40x40 میلی‌متر

سایر توضیحات

at_ltfaً-ab-medni-ra-bh-a

برند

متفرقه

رنگ

آبی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل h-1

توضیحات تکمیلی

وزن

۶۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن خوشبو کننده

امکانات ابزار

چراغ خواب

ظرفیت مخزن آب

۲.۴ لیتر

سایر مشخصات

at_darai-klahk-ghabl-jda-s

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۴۰x240x200 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

صورتی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل توپ بدمینتون

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

ظرفیت مخزن آب

۰.۲ لیتر

منبع انرژی

کابل USB

ابعاد

۶۰x50x50 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

زرد, سفید, یاسی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل S600

توضیحات تکمیلی

وزن

۴۵۰۰ گرم

مناسب برای محیط

غیر خانگی

کاربرد به صورت

حرفه‌ای

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

امکانات ابزار

تایمر

قابلیت‌های ابزار

قابلیت خاموشی خودکار

اقلام همراه

سنسور رطوبت و دما.کنترلر مرکزی .فیلتر تصفیه آب..شلنگ سایدی

میزان کارکرد مداوم

۲۴

ظرفیت مخزن آب

۳ لیتر

حداکثر فضای مناسب

۵۰

منبع انرژی

برق خانگی

مشخصات نمایشگر

نمایش رطوبت.دما.تاریخ و ساعت

ابعاد

۳۵۰x350x550 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل عروسکی

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۵۰۰ گرم

مناسب برای محیط

خانه

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

امکانات ابزار

دکمه‌ی روشن/خاموش

قابلیت‌های ابزار

قابلیت تنظیم دما

میزان کارکرد مداوم

۱۴ ساعت

ظرفیت مخزن آب

۳.۳ لیتر

منبع انرژی

برق خانگی

ابعاد

۲۶۰x300x240 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

قرمز

خرید و قیمت دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد مدل ۳L-DN

توضیحات تکمیلی

وزن

۳۷۰ گرم

مناسب برای محیط

اداری

کاربرد به صورت

حرفه‌ای

نوع بخور

سرد

امکانات ابزار

چراغ خواب

قابلیت‌های ابزار

قابلیت خاموشی خودکار

اقلام همراه

دو عدد فیلتر اضافه کابل USB-C دفترچه راهنما

میزان کارکرد مداوم

۸ تا ۱۲ ساعت

ظرفیت مخزن آب

۳ لیتر

سایر مشخصات

حجم اسپری ۶۰ تا ۹۰ ml/h و کاملا بی صدا

منبع انرژی

کابل USB

ابعاد

۱۶۰x160x165 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید, نوک مدادی

خرید و قیمت دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد کوکسو مدل CK-A

توضیحات تکمیلی

وزن

۴۰۰۰ گرم

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

اقلام همراه

دو مدل نازل اسپری بخار، ریموت کنترل، دفترچه راهنما

میزان کارکرد مداوم

۳۰

ظرفیت مخزن آب

۱۶ لیتر

سایر مشخصات

at_–ghablit-mnhsr-bh-frd-

حداکثر فضای مناسب

۱۰۰

منبع انرژی

آداپتور برق

مشخصات نمایشگر

touch screen

ابعاد

۶۴۵x260x260 میلی‌متر

برند

کوکسو

رنگ

سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد مدل XY-01

توضیحات تکمیلی

وزن

۹۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن خوشبو کننده

امکانات ابزار

چراغ خواب

قابلیت‌های ابزار

کنترل اتوماتیک رطوبت محیط

ظرفیت مخزن آب

۱ لیتر

سایر مشخصات

at_ionizh-knndh-hoa-o-toli

حداکثر فضای مناسب

۰-۲۰۰

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۲۰x195x180 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد مدل MENORA PH-403-20

توضیحات تکمیلی

مناسب برای محیط

اداری

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید پاور روی دسته

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

امکانات ابزار

ریموت کنترل

قابلیت‌های ابزار

امکان استفاده بدون تماس فیزیکی

ظرفیت مخزن آب

۶.۵ لیتر

منبع انرژی

برق خانگی

ابعاد

۳۰۰x200x200 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

مشکی

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد و گرم آکوا اکسی مدل K-434

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۲۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

گرم و سرد

امکانات ابزار

چراغ خواب

قابلیت‌های ابزار

کنترل اتوماتیک رطوبت محیط

اقلام همراه

– بروشور – پخش کننده بخور

میزان کارکرد مداوم

۱۲

ظرفیت مخزن آب

۵.۵ لیتر

سایر مشخصات

– اگر تانک آب کاملا پر باشد تا ۱۲ ساعت کارمیکند – منبع تغذیه برق ۲۲۰ولت -توان ۱۱۰ وات – دارای استاندارد ها ISO 9001 وTVU

حداکثر فضای مناسب

۶۵

منبع انرژی

آداپتور برق

مشخصات نمایشگر

دیجیتال – لمسی

ابعاد

۱۸۰x150x190 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید

خرید و قیمت بخور سرد و گرم بری مد مدل BD7620

توضیحات تکمیلی

وزن

۳۱۵۰ گرم گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

گرم و سرد

قابلیت‌های ابزار

کنترل اتوماتیک رطوبت محیط

میزان کارکرد مداوم

۱۸

ظرفیت مخزن آب

۶ لیتر

سایر مشخصات

دارای قابلیت تولید یون – دارای تایمر ۱۲ ساعته – دارای سری خروج بخار با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه – توان مصرفی: ۳۰ وات – قابلیت نمایش دمای محیط

حداکثر فضای مناسب

۳۰

منبع انرژی

آداپتور برق

مشخصات نمایشگر

LED

ابعاد

۲۳ × ۲۳ × ۳۰.۵ سانتی‌متر میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

قهوه ای, قهوه ای تیره

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد مدل َAroma Diffuser ، ES-300

توضیحات تکمیلی

وزن

۳۰۰ گرم

مناسب برای محیط

اداری

کاربرد به صورت

حرفه‌ای

انواع کلید

کلید پاور روی دسته

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن آب

امکانات ابزار

چراغ خواب

قابلیت‌های ابزار

امکان مه‌پاشی

اقلام همراه

آداپتور برق، ریموت کنترل (در صورت سفارش)

میزان کارکرد مداوم

۷ ساعت

ظرفیت مخزن آب

۳۰۰ لیتر

حداکثر فضای مناسب

۴۰ متر مربع

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۱۱۸x118x162 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

خودرنگ تیره

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-JS450S-2

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۵۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

نوع بخور

سرد

ظرفیت مخزن آب

۴ لیتر

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۳۰۰x250x250 میلی‌متر

برند

وکتو

رنگ

سفید

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد بی تی بی مدل HYB-91

توضیحات تکمیلی

وزن

۱۰۰۰ گرم

کاربرد به صورت

خانگی

انواع کلید

کلید تنظیم بخار

نوع بخور

سرد

انواع مخزن

مخزن خوشبو کننده

اقلام همراه

– دفترچه راهنما انگلیسی و فارسی

میزان کارکرد مداوم

۲۴

ظرفیت مخزن آب

۵ لیتر

سایر مشخصات

ولتاژ مصرفی : ۲۲۰-۲۴۰ ولت / ۵۰-۶۰ هرتزمصرف برق : ۲۸ واتظرفیت : ۵لیتر

حداکثر فضای مناسب

۴۰

منبع انرژی

آداپتور برق

ابعاد

۲۵۰x250x350 میلی‌متر

برند

متفرقه

رنگ

سفید