گل رز جاویدان چیست؟

گل رز جاودانه را می توان یکی از زیباترین و محبوب ترین گل های سال ۲۰۲۰ در جهان دانست. و جعبه گل رز جاویدان را لوکس ترین راه برای هدیه دادن گل دانست. گل رز دارای تنوع بسیار زیادی در انواع و رنگ ها می باشد. این تنوع باعث افزایش موقعیت گل رز در بین ملت ها شده است.

بنابراین جعبه گل رز جاویدان امروزه یکی از پرفروش ترین انواع رزهای طبیعی است. دلیل این تقاضای زیاد این است که گل رز از نظر تعداد گل های ملی رتبه اول جهان را دارد. به صورتی که در ایتالیا ، بریتانیای کبیر،ایالات متحده ، ایران ، عربستان ، رومانی ، مراکش، عراق ، بلغارستان گل رز به عنوان گل ملی معرفی شده است.

رز جاودان اکوادور که پشت پرده آن هلند است …!

همه می دانیم که باغ های گل جهان در هلند است. در عمل ، هرکسی که به دنبال جعبه گل رز جاویدان است به دنبال گل رز هلندی است. اما اگر دقت کرده باشید ، به نظر نمی رسد که در مورد گل رزهای جاودان صادق باشد. اما اینطور نیست! در واقع وقتی بیشتر جستجو می کنید ، به هلند خواهید رسید!

گل رز اکوادور به دلیل اندازه سر گل بزرگ آن ها از سایر کشورها متمایز است. برخلاف رزهایی که در هلند ، کلمبیا یا آفریقا رشد می کنند ، گل رز اکوادور جوانه و شکوفه های بزرگتری دارد.

آنها همچنین ساقه های ضخیم تر و بلندتری نسبت به انواع دیگر گل رز دارند. به همین دلیل آنها مناسب ترین گزینه برای جاودانگی هستند. شرکت هایی که قصد تولید گلهای رز جاودانه اصل و با کیفیت را دارند ، از آنها استفاده می کنند.